Wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie. Policja wie kim był pieszy

22 sierpnia 2023
Wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie. Policja wie kim był pieszy

Policja już wie kim był pieszy, który był świadkiem  tragicznego wypadku Patryka P. To turysta spoza Unii Europejskiej (Anglik), który wracał z centrum Krakowa do pobliskiego hotelu. Na prośbę polskiej policji zostanie przesłuchany na mocy umów międzynarodowych.


Przypomnijmy że ów turysta, mieszkaniec Birmingham, przechodził w niedozwolonym miejscu przez aleje Trzech Wieszczów w Krakowie. Gdy wchodził na nitkę trasy biegnącej w stronę Mostu Dębnickiego nadjechało z dużą prędkością żółte Megane RS Coupe za kierownicą którego siedział Patryk P.


W komentarzach pod informacją o tym tragicznym wypadku pojawiły się sugestie, że to pieszy mógł przyczynić się do tej tragedii, w której zginęło czerech młodych mężczyzn.  Jednak teraz już wiadomo, że to przede wszystkim alkohol oraz ogromna prędkość jaką jechał Patryk P. (eksperci oszacowali ją na 160 km/h)  doprowadziła do tego strasznego wypadku.


Kierowca – co widać na filmie z monitoringu - stracił panowanie nad autem już kilkadziesiąt metrów od miejsca, gdzie znalazł się pieszy. Niewykluczone, że w ogóle go nie widział.CZYTAJ TAKŻE:


Po tragedii przy moście Dębnickim. Kto pokryje koszt naprawy muru?


W samochodzie Patryka P. nie było tylnej kanapy


Patryk P. Tak jeździł, tak skończył


Patryk P., tragedia na moście i rola tajemniczego pieszego

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]