Nowe samochody OPEL Insignia w leasingu

 w indywidualnej ofercie
stan
Nowy
Używany
paliwo
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
skrzynia
Manualna
Automatyczna
napęd
Na przód
Na tył
4x4
Leasing OPEL Insignia
OPEL Insignia Hatchback
Zgoda na kontakt telefoniczny [więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Opel Insignia - opis modelu

Opel Insignia to samochód osobowy klasy średniej zaliczany do segmentu D, który po raz pierwszy zaprezentowany został na targach motoryzacyjnych w Londynie w 2008 roku. Jeszcze w tym samym roku ruszyła jego masowa produkcja, a model miał stać się następcą Opla Vectry oraz Opla  Signum. W zależności od rynku, na którym był oferowany, figurował także pod takimi nazwami Chevrolet Vectra, Holden Insignia VXR oraz Vauxhall Insignia.

I generacja pojazdu produkowana była w nadwoziu sedan, liftback oraz kombi i powstała na płycie podłogowej GM Epsilon II, znanej wcześniej z modeli Saab 9-5 II oraz Chevroleta Malibu. W 2013 roku Opel zdecydował się na gruntowny facelifting - w jego ramach zmodyfikowany został pas przedni wraz z reflektorami oraz reflektory tylne. W kabinie zastosowano nowy system multimedialny, obręcze kół zyskały nowe wzory, dodatkowo poszerzono także gamę dostępnej do wyboru tapicerki.

Najnowsza, druga generacja Opla Insignia jest dostępna od 2017 roku i pod względem technologicznym jest spokrewniona w dużej mierze z Chevroletem Malibu V generacji. Stylistycznie nowa odsłona Insignii nawiązuje do swojego poprzednika, choć jest dłuższa i zastosowano w niej większy rozstaw osi. W dalszym ciągu, tak jak w I generacji, dostępne są w niej trzy rodzaje nadwozia modelu - sedan, liftback oraz kombi.

Nowa odsłona oferuje także silniki benzynowe i diesla oraz w zależności od wyboru - manualną lub automatyczną skrzynią biegów. To również napęd na przednią oś lub wszystkie cztery koła. W 2020 roku II generacja Opla Insignia doczekała się liftingu, który polegał m.in. na na zmianie przednich lamp, zderzaka czy atrapy chłodnicy. Dodatkowo koncern zmodyfikował także dostępne w modelu silniki benzynowe oraz diesla które w wersji po liftingu zawyżają mniej paliwa.

Opel Insignia - opis modelu

Leasing Opla Insignia - sprawdź korzyści od VEHIS

Leasing Opla Insignia to wygodna forma finansowania samochodu. Możesz korzystać z wybranego modelu bez ograniczeń kilometrowych, a dopiero na koniec umowy zadecydować o tym czy chcesz go wykupić, zwrócić lub wymienić.

Leasing Opla Insignia w VEHIS to także możliwość rozłożenia wartości końcowej pojazdu na raty i wygodnej spłaty. Wybierając takie finansowanie zyskujesz więc maksymalną elastyczność.

Dodatkowo to także bezpieczeństwo - VEHIS zapewnią Ci wsparcie serwisowe w okresie leasingu oraz pełną gwarancję producenta na wybrany model. Jesteś zainteresowany? Sprawdź ofertę na vehis.pl oraz skorzystaj z atrakcyjnych rabatów polskiej sieci dealerskiej.

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli OPEL: