Nowe samochody TOYOTA w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Dopłacamy 50% do ubezpieczenia
Jeżeli zdecydujesz się na finansowanie VEHIS, zyskasz nawet 50%* dofinansowania do ubezpieczenia komunikacyjnego w pierwszym roku składkowym.

*do 2% wartości samochodu

Dokładamy ubezpieczenie GAP za 0 zł
W pierwszym roku naszej umowy nie płacisz za polisę GAP! VEHIS dofinansuje 100% wartości polisy GAP i zapłaci za Ciebie pierwszych 12 rat.
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 1 300 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Toyota

Toyota to japońska marka samochodowa, która ma długą i bogatą historię sięgającą 1918 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją maszyn tkackich, ale wkrótce zaczęła interesować się branżą motoryzacyjną. Już w 1936 roku Toyota zaprezentowała swój pierwszy prototyp samochodu osobowego.

W kolejnych latach Toyota konsekwentnie rozwijała swoje technologie i zdobywała reputację niezawodnych i ekonomicznych samochodów. W 1966 roku wprowadzono na rynek model Corolla, który stał się najlepiej sprzedającym się modelem w historii motoryzacji.

Gama samochodów Toyota w ofercie VEHIS

Niezależnie od tego, czy szukasz auta miejskiego, czy na dłuższe wypady — w ofercie japońskiego producenta z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Najpopularniejsze modele firmy to Corolla, która wciąż cieszy się dużym uznaniem jako pojazd praktyczny, niezawodny i wyjątkowo oszczędny.

Toyota podbiła także segment samochodów typu SUV i oferuje kilka znanych i cenionych modeli, takich jak Toyota RAV4 – osobowe auto, które produkowane jest od 1994 roku. Kierowcy cenią ten model z uwagi na napęd na cztery koła, silniki hybrydowe, bardzo praktyczne wnętrze i wysokie zawieszenie.

Nowością na rynku jest Toyota Yaris Cross, która miała swój debiut w 2020 roku. Ten miejski crossover wyróżnia się niewielkimi gabarytami i odważnym designem.

Nie można nie wspomnieć o modelu C-HR, który jest w sprzedaży od 2016 roku. To prawdziwy bestseller w Europie, gdzie do tej pory sprzedano łącznie 764 800 egzemplarzy.

W ofercie producenta znajdziesz też modele samochodów dostawczych. Japończycy produkują doskonałe auta dostawcze, a najlepsze modele w tym segmencie to PROACE, PROACE Verso i PROACE CITY.

Leasing Toyoty w VEHIS

Samochody dostępne w ofercie Vehis pochodzą z autoryzowanej sieci dealerskiej Toyoty w Polsce. Jeśli zdecydujesz się na finansowanie VEHIS, zyskasz nawet 50% dofinansowania do ubezpieczenia AC/OC oraz 100% za GAP w pierwszym roku składkowym.

Decyzja o przyznanie leasingu Toyoty w VEHIS otrzymasz nawet 15 minut! Dzięki temu możesz usiąść za kółkiem już nawet w ciągu 24 godzin od podpisania umowy i cieszyć wymarzonym samochodem z pakietem dodatkowych korzyści.

Oferta VEHIS to nie tylko atrakcyjna cena miesięcznej raty leasingowej, ale również wsparcie serwisowe, możliwość rozliczania się z warsztatami bezgotówkowo i brak limitu kilometrów. Na koniec trwania umowy sam zdecydujesz, czy chcesz zamienić Twoją Toyotę na inny model albo inną markę, zostawić ją VEHIS, albo wykupić na własność.

Leasing Toyoty w VEHIS to doskonała opcja dla konsumentów i klientów biznesowych. Tych ostatnich szczególnie zainteresuje możliwość zaliczania rat leasingowych w koszty prowadzenia działalności.

Skorzystaj z kalkulatora leasingu aut marki Toyota

Już nie musisz zastanawiać się nad tym, ile wyniesie rata za samochód. Skorzystaj z kalkulatora i zobacz ile konkretnie wyniesie Cię leasing Toyoty w VEHIS. Zaznacz, czy będziesz korzystać z samochodu jako przedsiębiorca, czy jako konsument, a następnie zaznacz parametry – okres trwania umowy, wysokość opłaty wstępnej i wartość wykupu. W efekcie od razu zobaczysz ile wyniesie Twoja rata i będziesz ją mógł porównać dla różnych modeli i wariantów wyposażenia.