Skoda Enyaq. Sprawdzimy, czy da się nim pojechać daleko

7 sierpnia 2023
Skoda Enyaq. Sprawdzimy, czy da się nim pojechać daleko

Nim dali nam do testów Enyaq przedstawiciel Skody powiedział nam, że ten elektryczny samochód powstał w celu odbywania dalekich, rodzinnych wakacyjnych wypraw.


Bo oferuje bardzo dużo przestrzeni dla wszystkich pasażerów. A na dodatek we wnętrzu auta „ukrytych” zostało  wiele fajnych rozwiązań, takich jak: wygodne schowki, kieszenie na telefon komórkowy a nawet… rozkładane stoliki.


A w dużym  bagażniku (o pojemności 585 l)  znajduje się wiele udogodnień usprawniających podróżowanie, takich jak: specjalne haczyki i uchwyty czy elektrycznie sterowana pokrywa – funkcja niezwykle wygodna, np. podczas pakowania bagaży.


No to sprawdzamy. Wyruszamy Skodą Enyaq aby sprawdzić dla ciebie czy rzeczywiście to auto jest tak fajne, jak je nam opisano. Oczywiście wrażenia z jazdy znajdziesz niebawem na stronach moto.vehis.pl


A TUTAJ inne, już opublikowane nasze testy.Dacia Jogger. TestFiat Tipo II. Test


 

Abarth 695 Tributo 131 Rally. TestCitroën C4 1.2 PureTech 130. TestSsangyong Musso. TestCitroën C5 X. Test
Hyundai i30 N-Line. TestLand Rover Defender 130 D300. Test


 

Nissan X-Trail e-Power e-4orce. Test


 

Ford Ranger Raptor. Test


 

Peugeot 408. Test


 

Mercedes C300d 4MATIC. Testvehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]