Apel do Michała Paszczyka z Kabaretu "Paranienormalni". O szmaceniu ludzi...

2 listopada 2023
Apel do Michała Paszczyka z Kabaretu "Paranienormalni". O szmaceniu ludzi...


 Michał Paszczyk ja nic osobistego do tego artysty z kabaretu "Paranienormalni" nie mam, nawet jest w gronie moich znajomych, ale... Michał dałeś tak dupy, że zrobiłeś głupiemu szczylowi aferę za jego nieprzemyślany żart na pół Polski, we wszystkich mediach i kanałach, etc. o kradzież Twojego samochodu Toyota, a tu... ups, to nie on! Nie wiem, wybrnij z tego jakoś "kabaretowo" jak już potrafiłeś prześledzić cały jego życiorys (fakt: nieudolnie), opisać go, "dotknąć" jego kota, dziewczyny, itd. Jaki był cel, by poruszać temat jego otoczenia i innych ludzi? Usuwanie teraz własnych filmików oraz chowanie pod tyłek swojego krótkiego ogonka moralnego, absolutnie nie przystoi ani człowiekowi, ani artyście. I nie wiem, kto bardziej wybrnął z tej sytuacji: Ty, czy ów Krystian, który nagle pokazał twarz, nagrał filmik i wywalił Ci na oczy swoje wielkie, opanowane jaja w miejsce Twoich niemal rynsztokowych wypowiedzi? Miało być to niby zabawne, nie? Brawo! Cytując Cię: "zapierdoliłeś" chłopakowi godność osobistą. I jeszcze gdyby to był jakiś bandyta lub złodziej...

Co Ci strzeliło do łba, by na podstawie jednego zdania chłopaka, głupiego żartu zrobić z niego złodzieja, bandytę i kryminalistę oraz być drugim detektywem Rutkowskim, nie mam pojęcia? Wszystko ok, tylko zapomniałeś o małym detalu: dowodzie winy. Ja nie miałbym takiej odwagi, a różne afery robiłem innym.

W dodatku żart chłopaka był na poziomie kogoś, kto żartuje, nie mniej niż inni na Twoim profilu. Nie jestem nawet uznać go za jakiś "straszny" nietakt. Słowem: zachowałeś się jak pisior niemyty.

Jesteś świetnym artystą, ale szczerze powiem Ci jak człowiek człowiekowi, bo inni temat w naszej branży pewnie przemilczą: jesteś pizda nie detektyw i napisz o tym skecz. Z tego będę się na pewno śmiał...

A jak nie znasz się na głupich żartach i socjalu ludzkich "wkrętów" (czasami wręcz idiotycznych), zmień zawód. Tyle. Narobiłeś chłopakowi więcej problemów niż on Tobie, rzucając bezpodstawne oskarżenia. I teraz to on wyznaczy Ci miejsce oraz czas na przeprosiny... Ale kanał!

Ps. No, nie dziw się, że Ci teraz "jadą". Miecz bywa obusieczny. A ludzie czasem mają pomidory w rękach na spektaklach. Myśl! A na przeszłość. Nie pozbawiaj policji, prokuratury i sądu pracy.

Twarz "złodzieja" Krystiana w nagraniu video tzw. "sprostowania" przez niego "kradzieży" Toyoty.:

https://fb.watch/o2JypXT9gT/

Twoją twarz "ofiary" Michał zasłoniłem, by Cię nikt nie rozpoznał. Wstyd pokazywać, a masz mimo wszystko jedną.


Karol Chum

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]