Porozmawiamy z szefem Toyoty…

6 lipca 2023
Porozmawiamy z szefem Toyoty…

Już niebawem w moto.vehis.pl nasza rozmowa z szefem Toyoty w Polsce, prezesem Toyota Central Europe Jackiem Pawlakiem.


Zapytamy go o to jak doszło do tego, że japoński koncern sprzedaje w Polsce dwa razy więcej samochodów niż najbliższa konkurencja, dlaczego lubimy kompaktowe samochody i jakie Toyota ma plany związane z samochodami elektrycznymi.


Ponadto porozmawiamy o samochodach na wodór oraz o sukcesie jakie w ostatnich miesiącach odnosi na polskim rynku Lexus.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]